Skontaktuj się z nami

 

Centrum Dociepleń

Moczydłów 7
05- 530 Góra Kalwaria

501 624 562

O Nas

Firma FPUH „Ekobud” istnieje na runku od ponad 15 lat. Naszą specjalizacją jest wykonywanie dociepleń i elewacji budynków jednorodzinnych, bliźniaczych oraz wielorodzinnych. Wykonujemy również inne prace wykończeniowo - budowlane. Pracujemy na najlepszych materiałach oferując jednocześnie wysoką jakość wykonywanych usług. Naszą dewizą jest solidność, uczciwość, niezawodność a przede wszystkim fachowość oferowanych usług.  Działamy według zasady  „Długoterminowe myślenie ma pierwszeństwo przed krótkodystansowym dążeniem do zysków”.


Wieloletnie doświadczenie poparte zarówno odpowiednią wiedzą zdobytą na szkoleniach, jak i codzienną praktyką sprawiło , iż wykonaliśmy wiele Inwestycji z których jesteśmy dumni nie tylko My , ale co jest dla Nas najważniejsze przede wszystkim Nasi Klienci. Zadowolenie klienta to podstawa sukcesu Naszej Firmy.    

Służymy fachową poradą techniczną w zakresie dociepleń  i elewacji budynków , jak również zachęcamy do korzystania z naszych usług. Bezpłatnie dokonujemy obmiarów budynku oraz przedstawiamy ofertę wykonania dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

USŁUGI WYKONUJEMY RZETELNIE I FACHOWO
MAJĄC NA UWADZE DOBRO I ZADOWOLENIE KLIENTA